Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Czyste powietrze

Data dodania: 2018-12-11
„Odpowiedzialne ogrzewanie = czyste powietrze” – pod takim hasłem w sali konferencyjnej NOK odbyła się 7 grudnia konferencja. więcej »
 
 

VII Mikołajkowo-Gwiazdkowy Turniej piłki nożnej LZS

Data dodania: 2018-12-11
W sobotę 8 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie odbył się VII halowy Mikołajkowo-Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej LZS. więcej »
 
 

Świąteczne Kolędowanie

Data dodania: 2018-12-08
Magia Świąt Bożego Narodzenia. To coś na co większość z nas czeka cały rok. Na tą wspaniałą atmosferę jaka towarzyszy tym wyjątkowym dniom składa się wiele czynników. Choinka, dekoracje na wigilijnym stole i kolęd... więcej »
 
 

Kujawsko-pomorskie obchody 37. rocznicy wprowadzenia...

Data dodania: 2018-12-08
Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, Dyrektor Oddziału IPN w Gdańsku prof. dr hab. Miro... więcej »
 
 

Pierwsza e-sesja przebiegła sprawnie

Data dodania: 2018-12-05
W dniu 3 grudnia radni nowej kadencji spotkali się na II sesji Rady Miejskiej. Była pierwszą, podczas której wszystkie głosowania odbywały się elektronicznie, a zarazem sesja była transmitowana na żywo. więcej »
 
 

Konsultacje

Data dodania: 2018-12-05
KOMUNIKAT W SPRAWIE KONSULTACJI Z MIESZKAŃCAMI SOŁECTW NA MOCY UCHWAŁY NR II/13/2018 Z DNIA 3 GRUDNIA 2018 R. W TERMINIE OD 5 GRUDNIA 2018 ROKU DO 7 STYCZNIA 2019 ROKU ODBĘDA SIĘ KONSULTACJE PROJEKTU WZORCOWEGO STATUTU JEDNOS... więcej »
 
 

Rozśpiewany Opłatek

Data dodania: 2018-12-05
Już 14.12. (niedziela) na nakielskim Rynku zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy i pieśni patriotyczne. Tego dnia czekają na Was: więcej »
 
 

Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej

Data dodania: 2018-12-05
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bydgoszczy oraz Związek Strzelecki "STRZELEC" Józefa Piłsudskiego, JS 2073 - Nakło nad Notecią zapraszają na spotkanie w ramach kampanii promocyjnej więcej »
 
 

Kolejny milion od wojewody

Data dodania: 2018-12-05
Kolejną umowę opiewającą na kwotę 1 mln złotych na dofinansowanie budowy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paterku podpisali dziś wojewoda Mikołaj Bogdanowicz i burmistrz Nakła nad Notecią Sławomir Napierała. więcej »
 
 

Nowe kwoty przychodów dla rolników

Data dodania: 2018-12-05
Od 1 grudnia 2018 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 231
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nakielski 

  Powiat nakielski – powiat w województwie kujawski-pomorskim z siedzibą w mieście Nakło nad Notecią. W jego skład wchodzą gminy: Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Szubin, Sadki oraz miasta Kcynia, Mrocza, Szubin i Nakło nad Notecią.

  Powiat oferuje turystom malowniczą Dolinę Noteci oraz bardzo wiele szlaków rowerowych i kajakowych. Do tras rowerowych należy znana Międzynarodowa Trasa Rowerowa Route R-1. Turyści mogą podziwiać neogotycki kościoły, dworki szlacheckie, wojenne cmentarze. Teren Doliny Notecki jest idealny do uprawiania ekoturystyki, przede wszystkim istotnemu obszarowi migracji ptaków oraz inne ważne siedliska przyrodnicze.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola